ANA SAYFA > SAYFALAR > Hakkımızda


ÇUHADAROĞLU ve IŞLAK ailelerinin 1967 yılında Ahmet ÇUHADAROĞLU ve ortakları hafriyat kollektif şirketini kurmaları ile temelleri atılmış,9 Ekim 1978 tarihinde kurulan Çuhadaroğlu İnşaat ve Sanayi A.Ş. ile dahada güçlenerek inşaat taahhüt sektöründeki yerini almıştır.40 yılı aşkın bir süredir başarıyla taahhütlerini yerine getiren firmamızın yönetimini 26 Aralık 2007 tarihinde IŞLAK ailesinin devralması ve yönetim kurulumuzun ünvan değişikliği kararı 15 Ekim 2008 tarihinde onaylanmıştır.Bu tarih itibariyle yeni yönetimimiz ve yeni ünvanımızla taahhüt sektöründeki hızımızı kesmeden yolumuza MUFA İnşaat ve Sanayi A.Ş. olarak devam etmekteyiz.

Şirketimiz yurt çapında hertürlü inşaat işlerinin yapım taahhüdü,bu alandaki teknik hizmetlerin ifası,inşaatlarda kullanılan her türlü araç, gereç,makine ve malzemelerin imalat ve ticaretini yapmak maksadı ile kurulmuştur. Bu kapsamda her türlü bina,yol,köprü, sulama maksatlı barajlar,çeşitli sanat yapıları inşaatı,toprak hafriyatı,her türlü inşaat malzemeleri ticareti ve bunların imalatı için fabrika tesis ,taş ocağı işletmesi ana faaliyet konusu olarak saptanmıştır.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak üniversitelerimizin kampüs oluşumunda altyapı,yol,kanalizasyon, arıtma,su depoları,orta gerilim ve trafo işleri,üstyapı yapım hizmetleri,fakülte ve yüksek okul binaları,belediyelerimizde altyapı,üstyapı,çevre düzenlemeleri,peyzaj işleri ve hizmet binalarının yapımı,TOKİ’ye ait projelerde anahtar teslimi konut site inşaatlarının yapımı,özel sektörde yaptığı konut inşaatları,yapı kooperatiflerine yaptığı sanayi iş yerleri inşaatları ile faaliyet alanını geniş bir yelpazeye yayarak hizmetini bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı azim ve gayretle başarılı bir şekilde devam etmektedir.


  Hakkımızda

  Kalite Politikamız

  Sertifikalarımız

  Vizyonunumuz & Misyonumuz