ANA SAYFA > SAYFALAR > Kalite Politikamız

MUFA İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin BENCMARK ’dan alınmış olan ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetin Sistem Belgesi Sertifikaları bulunmaktadır. Müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet verebilmek, müşterilerin beklentilerini sürekli karşılayarak memnuniyetlerini arttırmak için, Kalite Yönetim ve Çevre Yönetim Sistemini sürdürmeyi ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

MUFA İnşaat ve Sanayi A.Ş. attığı her adımda ve yürüttüğü tüm faaliyetlerde müşteri isteği ve mühendislik uzmanlığını da kullanarak ortaya daha estetik,daha fonksiyonel mimari eserlerin çıkmasını hedef olarak belirlemiş ve bundan ödün vermeden yolunda devam etmeyi kalite anlayışı olarak belirlemiştir.

MUFA İnşaat ve Sanayi A.Ş. şirket çalışanlarına yönelik, toplam kalite, verimlilik arttırma, fark yaratma, kişisel gelişim gibi eğitimler düzenleyerek, çalışanların sürekli gelişimini sağlamaktadır. 2005 yılından itibaren İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili çalışmalara başlanmıştır. İş kazalarının önlenmesinde Risk Analizleri yapılarak gerekli tedbirler belirlenmiş olup, çalışanların tüm güvenlik kurallarına uyması sağlanmaktadır.
  Hakkımızda

  Kalite Politikamız

  Sertifikalarımız

  Vizyonunumuz & Misyonumuz